Projektowanie wnętrz Oświęcim

Projektowanie wnętrz —    Oświęcim i okolic

Zastanawiasz się nad remontem mieszkania, ale nie do końca wiesz, na jaki styl postawić? Marzysz o funkcjonalnej przestrzeni, która zachwyci nie tylko Ciebie, ale też Twoich gości? Jako profesjonalistki z branży wnętrzarskiej specjalizujemy się w tworzeniu projektów nie tylko zgodnie z aktualnymi trendami, ale przede wszystkim — według oczekiwań Klienta. Doskonale wiemy, jak zaaranżować każdą przestrzeń, dbając jednocześnie o efektowny, designerski wystrój. Od lat zajmujemy się projektowaniem wnętrz, dlatego, jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług architekta z prawdziwego zdarzenia — zapraszamy do IM design! Działamy nie tylko w Oświęcimiu, ale również na terenie całej Małopolski i Śląska.


Projektowanie ogrodów Oświęcim

Projektowanie wnętrz, fachowe konsultacje i nowoczesna wizualizacja: oferta dla Klientów z Oświęcimia


Dla wszystkich naszych Klientów, nie tylko tych z okolic Oświęcimia, ale również z regionu małopolskiego i śląskiego, wykonujemy szczegółowe wizualizacje 3D uwzględniające wszystkie ustalenia. Dodatkowo sporządzamy dokumentację fotograficzną, a poza tym proponujemy układ aranżacyjny w dwóch wariantach. Projektowanie wnętrz przy pomocy nowoczesnego oprogramowania pozwala nam na efektywną pracę, będącą wynikiem sumiennej analizy preferencji Klientów. Świetnie rozwinięta kreatywność, pomysłowość oraz intuicja sprawiają, że nasze realizacje są idealnie dopasowane do stylu, ale też trybu życia każdej osoby odwiedzające studio IM design.

Jeśli szukasz prawdziwych profesjonalistek, które z nieukrywaną przyjemnością przeniosą Twoje nieśmiałe pomysły na indywidualną wizualizację — napisz do nas już dziś! Udzielamy konsultacji nawet po zrealizowaniu projektu!

Projektowanie wnętrz Oświęcim

Przestronne i stylowe wnętrze — projektowanie na miarę Twoich potrzeb

Stworzenie eleganckiego, modnego, a przy tym wyjątkowo komfortowego miejsca może z pozoru wydawać się czymś prostym, aczkolwiek w praktyce — całe przedsięwzięcie wymaga dokładnego przemyślenia oraz dopracowania. Warto więc takie zadanie powierzyć specjalistkom z IM design — zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz o różnej powierzchni bądź przeznaczeniu. W zależności od Twoich oczekiwań możemy zaprojektować dla Ciebie jedno pomieszczenie lub przedstawić Ci cały plan mieszkania, apartamentu, a nawet domu. Dobieramy nie tylko kolory ścian, rodzaj podłogi czy stolarkę okienną i drzwiową — projektujemy też meble na wymiar, tworzymy wizualizacje zabudowy kuchennej, robimy pełną listę sprzętów AGD, armatury łazienkowej, mebli, a także dodatków.

Projektowanie wnętrz Oświęcim