Projektowanie ogrodów Katowice

Projektowanie ogrodów — Katowice

W IM design zaprojektujemy ogród na marę Twoich potrzeb! Stworzymy piękną i funkcjonalną, zieloną przestrzeń ogrodową, która będzie spełnieniem Twoich marzeń. Decydując się na współpracę z nami, zyskasz kompleksową obsługę, profesjonalną dokumentację techniczną, wysokiej jakości wizualizacje oraz projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Mamy doświadczenie w projektowaniu przestrzeni naturalnych, ogrodów geometrycznych, swobodnych, a także w stylu nowoczesnym czy rustykalnym. Projektujemy również modne tarasy, balkony, elewacje budynków, nawierzchnie z kostki brukowej, małą architekturę oraz wnętrza mieszkalne. Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!


Projektowanie ogrodów Katowice

Wyczarujemy piękny ogród w każdym miejscu!


Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i miłości do zielonych przestrzeni — skontaktuj się i zamów usługę zakładania ogrodów na terenie Katowic! Z przyjemnością zatroszczymy się o otoczenie wokół Twojego domu, nadamy mu nowy wystrój i wprowadzimy świeżość.


Projektowanie ogrodów Katowice

Projektowanie zachwycających ogrodów dla Klientów z Katowic i nie tylko

Odpowiednio zaprojektowania przestrzeń pełna wspaniałej zieleni może mieć zbawienny wpływ na samopoczucie. Czas spędzany w pięknym ogrodzie pozwala ukoić nerwy, poradzić sobie ze stresem, wyciszyć się, a także nabrać sił do działania. W IM design doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przy projektowaniu takich miejsc zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania, ale też warunki terenowe, harmonijne połączenia roślin oraz ergonomiczną aranżację przestrzeni. Starannie opracowany plan ogrodu pozwoli Ci na spędzanie niezapomnianych chwil z bliskimi na świeżym powietrzu, relaks wśród zieleni i nie tylko. Zapraszamy!

Projektowanie ogrodów Katowice

Zakładanie ogrodów — metamorfozy, które pozytywnie Cię zaskoczą

Projektując ogrody, dbamy o to, aby stały się oazą spokoju, wiecznie zielonym miejscem, w którym chce się wypoczywać i spędzać czas, który daje szczęście i uspokaja umysł swoim pięknem. Jako miłośniczki natury do każdego zlecenia podchodzimy z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Zawsze doradzamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania w zakresie projektowania, wykonywania czy pielęgnacji przestrzeni zielonych.

Dzięki kreatywności, doświadczeniu, chęci do działania i nieustannemu uczestniczeniu w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach czy branżowych targach, jesteśmy w stanie stworzyć wspaniały ogród bez względu na kształt lub wielkość terenu. Dobierzemy odpowiednie okazy roślin, tworząc fantastyczne kompozycje i krainę pełną bujnej, zielonej roślinności. Powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby i wymagania, a my zaaranżujemy i zaplanujemy ogród Twoich marzeń! Wszystkie projekty składają się na projekt koncepcyjny oraz wykonawczy stworzony z uwzględnieniem potrzeb Klienta, zaplanowanego budżetu oraz charakteru otoczenia. Zaproponujemy dokładny plan pracy w Twoim ogrodzie, dzięki któremu podwykonawcy będą znali założenia projektu oraz wymiary poszczególnych elementów i przeprowadzą metamorfozę ogrodu. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć też na nasze doradztwo.

Projektowanie ogrodów Katowice

Niezależnie od tego, czy marzysz o odprężających spacerach we własnym ogrodzie w cieniu rozłożystych drzew i zachwycających krzewów, czy wolisz postawić na minimalistyczny, kameralny projekt przydomowej zieleni, w IM design pomożemy Ci w zrealizowaniu Twojej indywidualnej wizji. Jako specjalistki z bogatym doświadczeniem, a także rozległą wiedzą jesteśmy w stanie zaprojektować, a następnie zająć się urzeczywistnieniem nawet najbardziej nietypowych pomysłów. Dzięki usłudze projektowania oraz zakładania ogrodów na terenie Katowic i pozostałych miejscowości na Śląsku lub w Małopolsce każdy Klient może liczyć na cudowną, kojącą zieleń spełniającą marzenia o odprężającej przestrzeni tuż przy domu.

Projektowanie ogrodów Katowice

Profesjonalne zakładanie ogrodów — Katowice