Projektowanie ogrodów Oświęcim

Projektowanie ogrodów — Oświęcim

Marzysz o pięknym, wiecznie zielonym otoczeniu wokół Twojego domu z cudownymi rabatami i nasadzeniami, elementami ozdobnymi, ścieżkami i przemyślanym oświetleniem? Zakładanie funkcjonalnych ogrodów z bujną roślinnością i praktyczną małą architekturą to nasza specjalność! Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć reprezentacyjną przestrzeń, z której będziesz dumny. Zyskaj doskonałe miejsce do wypoczynku, zabaw i spotkań z rodziną lub przyjaciółmi — skorzystaj z usług IM design!


Zakładanie ogrodów — Oświęcim i okolice

W oparciu o otrzymane wytyczne od Klienta i wykonane pomiary opracowujemy koncepcje zagospodarowania przestrzeni ogrodu. Projektujemy ogrody swobodne, geometryczne, naturalne, w stylu nowoczesnym i rustykalnym, w których poczujesz się bliżej natury. Koncepcja projektowa zawiera nawet do kilkudziesięciu wizualizacji różnych fragmentów ogrodu, wykaz wszystkich roślin wraz z opisem, listę wybranych materiałów, propozycje doboru nawierzchni i małej architektury oraz rzut z góry, a więc wszystko, co niezbędne do wyobrażenia sobie nowej przestrzeni i przekazania projektu do realizacji. Projekt koncepcyjny dostarczany jest w wersji cyfrowej, a projekt wykonawczy również w wersji papierowej.


Jesteś zainteresowany współpracą z IM design na terenie Oświęcimia? Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!


Projektowanie ogrodów Oświęcim

Odmieniamy wygląd zielonych przestrzeni, wprowadzając harmonię i piękno

Jako doświadczone projektantki ogrodów i wnętrz oraz pasjonatki dobrego designu oferujemy profesjonalne zakładanie tradycyjnych lub nowoczesnych ogrodów na terenie Oświęcimia i okolicznych miejscowości. Dzięki kreatywności oraz uczestniczeniu w licznych szkoleniach jesteśmy w stanie przygotować kompleksowy projekt ogrodu w każdej przestrzeni i na każdym terenie — zarówno miejskim, jak i prywatnym. Zakładając ogrody, dopasowujemy projekty przede wszystkim do potrzeb i oczekiwań Klientów. Zawracamy szczególną uwagę na estetykę, wyznaczanie odpowiednich ciągów komunikacyjnych, dobór właściwych roślin, oświetlenia i systemów nawadniania. Wszystkie projekty składają się na projekt koncepcyjny oraz wykonawczy zgodny z wcześniejszymi ustaleniami, planowanym budżetem oraz naturalnymi elementami krajobrazu lub przestrzeni miejskiej. Powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby, a stworzymy ogród Twoich marzeń!

Projektowanie ogrodów Oświęcim