Projektowanie wnętrz Jaworzno

Projektowanie wnętrz —  Jaworzno

Planujesz kupno domu? Jesteś na etapie jego urządzania, ale nie masz pomysłu na to, jakie materiały czy zestawienia kolorów zastosować, by wnętrza były takie, jak sobie wymarzyłeś? Zdaj się na nas! W IM design przygotujemy dla Ciebie kompleksowy projekt kuchni, salonu, sypialni lub łazienki, w którym uwzględnimy nie tylko Twoje preferencje czy styl budynku, ale też zadbamy o to, by nie zabrakło w nim roślin. Jako wielbicielki przyrody staramy się ożywić z ich pomocą każde mieszkanie. Chcesz sprawdzić, co możemy dla Ciebie zrobić? Zapoznaj się z naszymi realizacjami, które wykonałyśmy w ramach projektowania wnętrz dla Klientów z Jaworzna i okolic!


Projektowanie ogrodów Oświęcim

Projektowanie wnętrz w odcieniach natury — zrelaksuj się w domu pełnym inspiracji przyrodą

Człowiek jest wprost stworzony do kontaktu z przyrodą. Kamienie, rośliny, drewno otaczały go od samego początku. Dziś ten trend zastępuje tak popularny jeszcze do niedawna beton. Surowe, a jednocześnie piękne w swej formie naturalne materiały pozwalają zbliżyć się do tego, co pierwotne, czyste, piękne i wspaniale wpisują się w modne ostatnio trendy powrotu do natury. Dlatego też w projektowaniu wnętrz tak chętnie sięgamy nie tylko po wspomniane surowce, ale też inspirujemy się oferowaną nam przez naturę paletą kolorów: od czerni, brązów symbolizujących ziemię, poprzez zielenie, aż po błękity, które przywodzą na myśl wodę oraz niebo.

Projektowanie wnętrz Oświęcim
Projektowanie wnętrz Oświęcim

Nowoczesne i praktyczne projektowanie wnętrz dla Klientów z Jaworzna

Do każdego zlecenia podchodzimy z głową pełną pomysłów. Jako doświadczone projektantki mamy mnóstwo inspiracji, jednak w naszym portfolio nie ma dwóch takich samych realizacji. Korzystamy z katalogów zaufanych producentów, dzięki którym nasi Klienci mogą zamówić dokładnie takie płytki, panele czy armaturę, jakie widnieją na wizualizacjach. Tym, co wyróżnia nasze projekty, jest nie tylko piękno, ale też funkcjonalność, która przekłada się na wysoki komfort codziennego funkcjonowania mieszkańców.

Projektowanie wnętrz Oświęcim

Chcesz zaprojektować przyjazne do życia i piękne wnętrze? Skorzystaj z usług IM design z Jawiszowic niedaleko Jaworzna


Do skorzystania z naszych usług zapraszamy Klientów z Jaworzna, ale też innych miejscowości położonych wokół Jawiszowic — miejsca, w którym znajduje się nasze biuro. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, miłą i pełną kultury współpracę, jak również fachowe doradztwo. Z nami możesz liczyć na usługę projektowania wnętrz, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Zapraszamy do kontaktu!